Jak vyrobit hůlku

4. července 2012 v 10:06 | Laonet |  Magie v praxi

Magická hůlka

Kde a si můžu koupit pravou magickou hůlku?
No existují obchody i internetové kde se dá taková hůlka koupit, ale stojí třeba i 2000 Kč a mě se navíc nelíbí. Mnohem lepší je si hůlku vyrobit. Zde platí, že co si sami vyrobíte (a čím víc námahy a úsilí vás to bude stát) tím větší moc a sílu onen předmět bude mít.


Hůlku si zhotovíte takto:
Hůlka by měla být velká, tlustá a těžká přesně tak jak vám bude vyhovovat. Přece jen pokud bude hůlka měřit 2 metry - tak to asi nebude to pravé. Ideální by bylo něco kolem 35 cm, ale záleží na vás. Doporučuji k vyrobení šlahouny z bezu. Mají dobrou tloušťku bývají rovné a mají uprostřed dutinku, které se dá využít. Můžete samozřejmě použít své oblíbené dřevo.

Snažte se aby na vaší hůlce byly jen samé přírodní "doplňky" - tím myslím žádné chemické nátěry přilepený kamínek lepidlem apod. Do špičky umístěte křišťál (může mít i příměs), pokud budete k tomuto účelu přímo křišťál kupovat, tak pamatujte na to, aby byl pokud možno špičatý, podlouhlý a úzký. Dobré je umístit do nebo na hůlku nějaký kov (dobré je zlato, stříbro nebo měď ) a tady se právě využije dutého vnitřku můžete ji provléknout drát a obmotat. Měď je v magii poměrně "slavný kov". Má velice dobré energické vlastnosti.

Důležité Při vybírání "klacíku" z živého stromu či keře si dobře projděte okolí, aby jste si vybrali tu správnou. Navíc když si uříznete jeden šlahoun a o pět metrů dál narazíte na rovnější a "hezčí" a rozhodnete se pro ten. Tak jste pěkný hovada co zbytečně ničí přírodu a v přírodní magii asi nemáte moc co pohledávat jelikož jste nejspíš nepochopili podstatu.
Také by jste měli než opravdu onen šlahoun uříznete, tak si s tím stromem nebo keřem nejdřív "popovídejte" vysvětlete mu proč to chcete a že mu tím vlastně způsobíte bolest. No a ona vám to buď dovolí nebo ne. Samozdřejmě vám to verbálně neřekne, ale pokud máte trošku cítění z přírodou, tak to poznáte. Kdyby jste takhle nepostupovali nemusela by vám hůlka vůbec fungovat - to samé platí i pro ty kupované.

Pokud budete chtít použít pently ši stuhu, musíte ji nejdřív zascětiti na nabít svou energií.
Návod na vyrobení svěcené vody: zde

Přeji hodně štěstí při vyrábění hůlek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 annamariadarvulia annamariadarvulia | Web | 29. září 2012 v 9:48 | Reagovat

Máš moc pěkný blog :) o hůlkách jsem už četla...snad si nějakou taky vyrobím.

2 carodejka-laonet carodejka-laonet | 30. září 2012 v 19:09 | Reagovat

Děkuji :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama